o mnie

Cześć, mam na imię Basia i bardzo mi miło, że się tu zatrzymałeś.

Odkąd pamiętam, zawsze coś tworzyłam. Zawsze też uwielbiałam patrzeć na morze ułożonych kolorystycznie przedmiotów, więc wizyty w pasmanteriach, sklepach z tkaninami oraz sklepach plastycznych wprawiały mnie w błogi nastrój.

Uwielbiam rękodzieło (próbowałam już niezliczonych technik), projekty DIY, odnawianie starych mebli, scrapbooking, ale po tych wszystkich przygodach zwykle wracam do mojej ukochanej maszyny do szycia. Przez wiele lat z zamiłowaniem szyłam lalki MALINY. Jakiś czas temu zakochałam się w patchworku i quiltingu, a wyszukiwanie pięknych bawełnianych tkanin stało się moim małym uzależnieniem.

Ostatnio przypomniałam sobie również jak przyjemnym zajęciem jest malowanie, które dawno dawno temu było moją wielką pasją. Kupiłam akwarele, a potem gwasze. Zaopatrzyłam się w szkicowniki i powolutku, jeszcze nieśmiało, staram się je zapełniać.

Na Maliny to miejsce, w którym dzielę się swoimi pomysłami i będzie mi bardzo przyjemnie, jeżeli uda mi się zainspirować Cię do zrobienia czegoś kreatywnego.